enter-article מדריך - רוצים לדעת איך מדפיסים על משי - הכל על דפוס משי
בתי דפוס » מאמרים וחדשות » מדריך - רוצים לדעת איך מדפיסים על משי

מדריך - רוצים לדעת איך מדפיסים על משי


הטכנולוגיה של ההדפסה מתקדמת ביותר כך שהמשי הינו סינטטי והצבע נשפך בדיוק של מיליגרמים מהמכונות אל הבד 
חולצות לבתי ספר, חולצות לעבודה, חולצות וגופיות ספורט לקבוצות או חוגים, כובעים, על כל אלה ועוד נמצא הדפסים אשר קיימים איתנו כבר שנים והטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת. במאמר זה נעסוק בכל אשר קשור אל דפוס משי, הדפסה על בד וכן הדפסה על מוצרים ונבין למה דפוס משי הוא טוב, מתי מבצעים אותו וכן מה תהליך ההדפסה כאשר אנו מעוניינים לגבי הדפסה על חולצות, הדפסה על מוצרים או הדפסה על בד כלשהו.
 
יתרונות דפוס משי

אז למה דפוס משי טוב כל כך? זאת כיוון שכאשר מדפיסים בעזרת דפוס משי ואין זה משנה אם מדובר על הדפסה על מוצרים, הדפסה על כובעים, הדפסה על בדים, אנו מקבלים הדפסה שהינה יציבה הרבה יותר מכל סוג הדפסה אחר. האיכות ויציבות ההדפסה אפשריות תודות לשימוש בגלופות אשר מונחות על הבד (בין אם זה בגד או חולצה דקה יותר) ואז מעבירים את הצבע דרך הגלופה כך שהצבע נספג בבד הבגד וזה עושה את ההדפסה עמידה יותר מאשר מדבקה או הדפסה פשוטה אחרת.
 
יתרון נוסף בולט של דפוס משי הינה האפשרות להדפיס על מתכת, פלסטיק, בד, עץ ועוד וכי איכות ההדפסה גבוהה ביותר ובעלת אורך זמן רב מאוד. אומנם ההדפסה איטית מאוד ולוקחת זמן אך זה רק מחזק את העובדה כי היא נעשית בצורה יסודית, נקייה, איכותית ומעולה.
 
מתי להשתמש בדפוס משי

שיטת ההדפסה של דפוס משי משמשת עד היום אמנים שונים כיוון שהיא מאוד איכותית. אם ברצונכם להדפיס על טקסטיל, עץ, פלסטיק, דיסקים ועוד זאת שיטה מצויינת להדפסה ארוכת טווח אשר לא תנזק. ניתן אפילו להדפיס בעזרת דפוס משי על בלונים לצרכי ימי הולדת ואירועים שונים וכן זוהי שיטת דפוס נפוצה מאוד על גבי חולצות ליצירת מגוון של סגנונות ואופנות.
 
שיטה זו אפשרית להדפסה במגוון של צורות ולכן משתמשים בה גם בכדי להדפיס על חומרים שטוחים, חומרים בעלי נפח, חומרים בעלי צורה כדורית ועגולה וכן חומרים בעלי צורה זוויתית ומחודדת. זו שיטה שיש להשתמש בה אם תרצו להדפיס על פאנלים מכל סוג בין אם הם מכופפים, שקועים וצבעוניים, להדפיס שלטי אלומיניום אנודייז בכל עובי, להדפיס מדבקות פרסומיות לחנויות, שלטי חוצות, מכוניות ועוד וכן לפרסום על מדבקות עמידות בתנאים קשים לתעשיית האלקטרוניקה ועוד.
 
תהליך ההדפסה

תהליך ההדפסה של דפוס משי עורך ב-4 שלבים נפרדים להבטחת דפוס באיכות הטובה ביותר והעמידה לאורך זמן. להלך התהליך לכל שלביו:
  • שלב ראשון– הגרפיקאי מקבל את דוגמת ההדפס שלכם ומכין שקף עבור כל שילוב צבע או צורה. לאחר מכן מדפיס המשי ייקח בבית הדפוס הנבחר את אותו השקף ויעביר אותו לגלופה.
  • שלב שני– השלב השני הוא שלב הכנת הצבעים. ייבחר הצבע המתאים עבור סוג הבד או החומר ואז ייבחר גוון הצבע המבוקש. הצעד הבא הוא כיוון מכשיר ההדפסה וכיוון מכשיר הקרוסלה לכמות הרצוייה.
  • שלב שלישי– זהו השלב בו ניתן להתחיל בהדפסת החולצות או הכובעים. תהליך זה נעשה ע"י הנחת הגלופה על הבד ולאחר מכן העברת צבע מעל הגלופה כדי שהצבע כולו ייספג בבד ובבגד.
  • שלב רביעי– החולצות המודפסות עוברות תהליך של ייבוש בתוך תנור מיוחד לייבוש בדים בעל סרט נע וזה דומה מאוד לתנור בפיצריות. לאחר הייבוש החולצות מנוחות אחת על השנייה עד לאריזתן ושליחתן.
 
אם הנכם מחפשים הדפסה איכותית לאורך זמן דפוס משי הינה הבחירה הנכונה ביותר עבורכם

עוד באותו נושא

הדפסה על בד – הציגו כל הדפס שתרצו

הדפסה על בד – הציגו כל הדפס שתרצו

עם טכנולוגיות הדפסה איכותיות וברזולוציה גבוהה ניתן להדפיס כל דבר על בד איכותי ולתת לבגד לשדר מה שאתם רוצים   טכנולוגיות ההדפסה כיום הן...

מחירון - כמה יעלה לנו להדפיס

מחירון - כמה יעלה לנו להדפיס

מחירי הדפסה על מוצרים שונים אינם כה יקרים אך הופכים כל חפץ פשוט למיוחד ואהוב הטכנולוגיה מתקדמת מאוד בימינו וזה מאפשר לנו להנות ממנה ולהנות...

הדפסה על מוצרים – מדריך ההדפסות השלם

הדפסה על מוצרים – מדריך ההדפסות השלם

הטכנולוגיה מאפשרת הדפסה על מגוון רחב מאוד של מוצרים מקוריים מעץ, מתכת, קרמיקה ועוד למתנה מושלמת או קידום מכירות והפצה מקוריים   בעבר ניתן...

string(23) "categoryדפוס משי"